تبلیغات
بازاریابی و مشاوره (2543)بیمه کارآفرین

بازاریابی و مشاوره (2543)بیمه کارآفرین
karafarin market 
قالب وبلاگ
نویسندگان


بیمه عمر وسرمایه گذاری چیست؟

بیمه عمر و سرمایه گذاری یکی از پرطرفدار ترین بیمه های عمر در جهان است که با اضافه نمودن یک برنامه سرمایه گذاری سیستماتیک به بیمه عمر بلند مدت ، روز به روز طرفداران بیشتری را در اکثر کشور ها به خود جلب می نماید . در شرایط کنونی آیا می توان از تورم چشم پوشی کرد؟ چنانچه سرمایه بیمه های عمر متداول در حال حاضر برای خانواده  تا حدودی کارگشا باشد آیا در آینده نیز پس از گذشت چند سال این مبلغ به اندازه امروز کارگشا خواهد بود؟ و این در حالیست  که با توجه به  نرخ تورم بدیهی است که پاسخ منفی است . اما با خرید بیمه عمر و سرمایه گذاری کارآفرین به مجموعه ای  از امکانات کم نظیر کاربری بیمه در جهان دسترسی خواهید یافت.  انتخاب امروز شما موجب تامین مالی خانواده و بهره مندی از بهترین  بازارهای سرمایه گذاری در ایران خواهد شد ، ضمن اینکه با پیشرفت  مداوم و سالیانه سرمایه  بیمه عمر و سرمایه گذاری کارآفرین  به گونه ای  همگون با تورم ، شما طرحی ارزشمند را چه برای امروز  و چه برای فرداهای خانواده خویش برگزیده اید.

می توان مزایای این طرح را در سه بخش کلی دسته بندی نمود:

·         مزایای بیمه عمر

·         مزایای جانبی بیمه عمر

·         مزایای سرمایه گذاری

مزایای بیمه عمر

تامین خاطر و آرامش خیال:

همگی ما تصویری از آیند را تجسم می نماییم که در آن رفاه و امنیت مالی خانواده خویش که خواستی قلبی برای همه ماست درخشش می نماید. آنچه ما را در رسیدن به این هدف نائل می نماید حاصل دسترنج و تلاش ماست در طول سالیانی  که پیش رو داریم . اگر این سالیان و آنچه حاصل  گذر زمان است آن قدر که ما انتظار داریم به درازا نیانجامد جبران آن با چه کسی است ؟ بیمه عمر مناسب تصویری را که ما از آینده  تجسم می نماییم جاودانه می نماید . آسودگی و  آرامش خاطر از رفاه و تامین خانواده ما حداقل حاصل آن است که خود به تنهایی از ارزش والایی  برخوردار است .

 

دسترسی فوری به پول نقد:

در شرایط ناگوار ماهیت نقدی بودن این سرمایه گذاری به همراه سرمایه بیمه عمرحائزه اهمیت می نماید. بدون قید و بند های ناشی از ضوابط مالیاتی و انحصار وراثت سرمایه مذکور می تواند در تامین مخارج بازماندگان به گونه ای موثر راه گشا بوده و تا زمانیکه بازماندگان خود را با شرایط جدید وفق دهند  به خوبی ایفای نقش نماید . شرکت بیمه کارآفرین پس از دریافت اسناد و مدارک مورد نیاز و اطمینان از صحت  آنها حداکثر  ظرف مدت ده روز تعهدات  خود را انجام خواهد داد. سرمایه بیمه عمر و سرمایه گذاری همواره به هر میزان از معافیت مالیاتی برخوردار است و مبلغ قابل پرداخت در صورت فوت  به ذینفع شما تابع قانون ارث نخواهد بود.

 تعیین ذینفع به سلیقه خود شما :

در بیمه عمر و سرمایه گذاری شما شخصاً قادر هستید به انتخاب خود تعیین نمایید که چه کسانی و هرکدام به چه میزان می توانند از مزایای این بیمه نامه استفاده نمایند. حال اینکه در مورد سایر اموال و دارایی ها این امر با محدودیت های قانونی مواجه است .

 تخصیص اندوخته حاصل از بیمه عمر وسرمایه گذاری به دیگری :

در بیمه عمر و سرمایه گذاری شما می توانید اندوخته حاصل از سرمایه گذاری را بنابر میل خود و آن گونه که تمایل دارید به شخص دیگری تخصیص دهید.

معافیت مالیاتی : مطابق ماده 136 قانون مالیات های مستقیم سرمایه بیمه عمر و نیز اندوخته حاصل از سرمایه گذاری های  صورت گرفته ، تماماً از پرداخت مالیات معاف می باشند . نظر به ماده 148 قانون مالیات های مستقیم بند (2- ج) مبالغ پرداختی از بابت بیمه عمر می توانند جزو هزینه های قابل قبول مؤسسات از نظر مالیات به حساب آیند .

بیمه عمر و سرمایه گذاری بیمه کار آفرین

بابیمه نامه عمر و سرمایه گذاری همیشه از لحاظ اقتصادی زنده اید

من یه حقوق بازنشستگی می خوام !

اگر شما از سن ۲۰ سالگی یک مستمری یا بقول معروف حقوق بازنشستگی داشتید چقدر موفق تر از امروز بودید؟

اگر یک درآمد غیر فعال در کنار حقوق شغل فعلی خود داشتید بیشتر احساس امنیت و آرامش نمیکردید؟

اکنون با وجود چنین طرحهایی برای فرزندمان میتوانیم آرامش موفقیت و امنیت را به آنها هدیه کنیم.

شرکت بیمه کارآفرین بعنوان مبتکر طرح بیمه عمر و سرمایه گذاری با داشتن دهها پوشش عالی و کارا بیمه نامه را بنا به درخواست بیمه گذار در پایان بیمه نامه به مستمری یا حقوق بازنشستگی میکند .

جالب است بدانید در طول مدت بیمه نامه، بیمه شده پوشش ‌های عمر ،حادثه ، درمان ، از کار افتادگی ، سرمایه گذاری ، وام ، ضمانت و ... را دارا میباشد.

حتما این جمله را بارها شنیده اید:

"شرکتهای بیمه فقط بلدند حق بیمه بگیرند و به هنگام پرداخت خسارت هزار بهانه می آورند تا از پرداخت خسارت طفره بروند"

واقعا مشکل چیست؟ آیا مشکل زرنگی شرکتهای بیمه است ؟ واقعا چنین چیزی نیست مثل این است که بگوییم همه در کنکور رد می شوند و کسی نمی تواند قبول شود چرا کسانی که مسلط به دروس مربوطه باشند از امتحان کنکور قبول می شوند . پس مشکل در عدم وجود اطلاعات مردم به هنگام دریافت و صدور بیمه نامه است و زمانی از شرایط ناقص بیمه نامه خود مطلع می شوند که بسیار دیر شده و هنگام دریافت سود یا خسارت بیمه نامه است و در این زمان هیچ تغییری در بیمه نامه نمی توان انجام داد.

قبل از صدور بیمه نامه با مشاوره رایگان و کارشناسی با همکاران ما بیمه نامه صحیح و کارا داشته باشید.

هر کاغذی که آرم و مهر بیمه داشته باشد بیمه نامه نیست !

همکاران ما با تخصص  بیمه های عمر و سرمایه گذاری شرکت بیمه کار آفرین منتظر تماس شما هستند تا با ارائه مشاوره رایگان شما را در طراحی بهترین بیمه نامه برای خود و عزیزانتان یاری نمایند.

شرکت بیمه کارآفرین با توجه به کامل بودن بیمه نامه از جذابیت بالایی در بین بیمه گذاران برخوردار بوده  و این مسئله را از آخرین گزارش بیمه مرکزی می توان مشاهده نمود :

لینک مشاهده آمار عملکرد شرکتهای بیمه در زمینه بیمه عمر ور سرمایه گذاری

در بیمه کارآفرین ۳۶٪ حق بیمه دریافتی سالانه از کلیه رشته های بیمه ای فقط از محل بیمه های عمر و سرمایه گذاری می باشد درصورتیکه میانگین این امر در صنعت بیمه داخل کشور حدود ۶٪ است

برای کسب اطلاعات بیشتر و تهیه بیمه نامه همین الان تماس حاصل فرمایید تا زمانی جهت ارائه اطلاعات هماهنگ گردد . این جلسه هیچ الزامی برای تهیه بیمه نامه ایجاد نمی کند و رایگان است[ پنجشنبه 28 اردیبهشت 1391 ] [ 10:45 ب.ظ ] [ KOUROSH ]
نظرات
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ


آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :