تبلیغات
بازاریابی و مشاوره (2543)بیمه کارآفرین

بازاریابی و مشاوره (2543)بیمه کارآفرین
karafarin market 
قالب وبلاگ
نویسندگان


شما اگر بخواهید ملکی را برای ساخت و ساز به پیمانکاری واگذار کنید وضعیت مالی پیمانکار برای شما  چقدر مهم است؟

حال برای تهیه بیمه عمر سود و زیان سرکت بیمه مهم است؟

لطفا به جدول زیر که بر اساس آمار ۱۲ ماه بیمه مرکزی برای سال۱۳۸۸ ارائه شده توجه فرمایید:   لینک مشاهده جدول از سایت بیمه مرکزی

 

 در جدول فوق که اگر بر اساس ضریب خسارت شرکتهای بیمه را مرتب کنیم شرکت بیمه کارآفرین با دقت در انتخاب ریسک و سلامت عملکرد و داشتن ۳۷٪ ضریب خسارت از بهترین شرکت های قابل اعتماد برای دریافت بیمه عمر و سرمایه گذاری می باشد

این در حالی است که نسبت خسارت پرداختی بر حق بیمه دریافتی در برخی از شرکتها خصوصا در آمار سال ۱۳۸۹ بالای ۱۰۰٪ می باشد که بایست این مسئله را در تهیه بیمه نامه لحاظ کرد.

 

تفاوت حساب پس انداز بانکی با بیمه عمر و سرمایه گذاری؟

     

حساب بانکی امکان نقد شوندگی خوبی دارد

حساب بانکی ضریب رشد و سود سپرده بالایی دارد

حساب بانکی در صورت فوت صاحب حساب مسدود میشود

حساب بانکی پس از فوت صاحب حساب نیاز به انحصار وراثت دارد

موجودی حساب بانکی پس از کسر مالیات به وراث قانونی پرداخت میشود

نرخ بهره بانکی هر ساله بر اساس بخشنامه بانک مرکزی کاهش می یابد.

نرخ سود بیمه عمر و سرمایه گذاری تا ۱۰ سال تضمین میشود

بیمه عمر در صورت فوت بیمه شده بین ۲۵ تا ۱۰۰ برابر حق بیمه رشد می کند

بیمه عمر معاف از مالیات است

بیمه عمر برای دریافت سرمایه نیاز به انحصار وراثت ندارد

پس اگر مطمئن باشیم عمر جاودانه خواهیم داشت نیازی به بیمه عمر نیست و فقط یک حساب بانکی خوب کافی است

ولی اگر ۱٪ احتمال وجود ریسک (حادثه و از کارافتادگی و ... )  احساس می کنید حتما در کنار یک حساب بانکی خوب یک بیمه نامه خوب عمروسرمایه گذاری داشته باشید.

ما مطئن هستیم شما در هر حالت دوستدار خانواده خود هستید

در صورتیکه ذینفع خود را همسرتان با سهم ۱۰۰٪ قرار دهید جزو کلوپ بیمه گذاران ویژه ما خواهید بود.

بیمه عمر چیست؟ بیمه عمر و سرمایه چیست؟ بیمه کارآفرین چیست ؟ شرایط بیمه عمر کدام است ؟  جدول بازخرید بیمه عمر  ؟ و هزار سئوال دیگر که هر روزه به ذهن ما خطور میکنند همه این سئوالات در این وبلاگ به طرز ساده ای 

+ نوشته شدهچرا اعتقادی به بیمه نداشتم؟

افشین‌ایرجی
کلمه «بیمه» برایم واژه نامانوسی بود فقط می‌دانستم از ریشه بیم و ترس است‌، هیچ اعتقادی به آن نداشتم‌، اگر راستش را بگویم آن را معادل کلمه «گارانتی» می‌دانستم‌، همان کاغذ اغلب بی‌ارزشی که بابت آن، فروشندگان لوازم مختلف، کلی پز می‌دهند ولی بهنگام نیاز هیچ دردی را دوا نمی‌کند!


لینک مشاهده مطلب از روزنامه دنیای اقتصاد

سخنی از آنتونی رابینز

زمان طراحی ۲۰ سال آینده  اکنون است نه بیست سال بعد اگر اکنون عمل نکنید بیست سال دیگر خواهید گفت خدایا کاش اینکار را میکردم

کلید موفقیت توانایی مشاهده تاثیر اعمالمان در آینده است . تصمیمی که امروز میگیرید وضع امروز و سالهای آتی شما را شکل می دهد.

بیمه عمر چیست؟ بیمه عمر و سرمایه چیست؟ بیمه کارآفرین چیست ؟ شرایط بیمه عمر کدام است ؟  جدول بازخرید بیمه عمر  ؟ و هزار سئوال دیگر که هر روزه به ذهن ما خطور میکنند همه این سئوالات در این وبلاگ به طرز ساده ای مظر بدهیدباتوجه به اینکه بیمه عمروسرمایه گذاری یکی از اساسی ترین نیازهای بشر بوده و می باشد و بر اساس مدارک باستانی بدست آمده قدمت ۵۰۰۰ ساله دارد لذا برای احاطه بر کلیه جوانب تهیه چنین بیمه نامه مهمی از مشاوره رایگان و آشنایی با آن استفاده نمایید.

مهم نیست بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری شما از کدام شرکت بیمه باشد بلکه مهم این است که آنرا با آگاهی تمام و بررسی همه جانبه تهیه نموده باشید که خدای نکرده در بخش ممات یا به امید خدا در بخش حیات از بهترین پوششها خوردار باشید.سرمایه مربوط به پوشش اصلی و پوششهای فرعی بیمه شده اول یعلاوه کل ارزش بازخرید بیمه نامه تا لحظه فوت به استفاده کنندگان فوت بیمه شده اول تعلق میگیرد و فقط سرمایه مربوط به پوشش اصلی و پوششهای فرعی بیمه شده دوم به استفاده کنندگان فوت بیمه شده دوم تعلق میگیرد و بیمه نامه پایان می یابد.

 


در این بیمه نامه استفاده کننده در صورت حیات بنا به در خواست بیمه گذار و بیمه شدگان تعریف میگردد و یک نفر است که 3 حالت زیر میتواند واقع گردد:

الف ) اگر استفاده کننده بیمه شده اول باشد و تا پایان قرارداد در قید حیات باشد مزایای بیمه نامه را دریافت میکند ولی اگر در طول مدت قرارداد فوت کند ، بیمه نامه به بیمه انفرادی تبدیل میگردد و استفاده کننده در صورت حیات بیمه شده  را طی الحاقیه تعیین میکند.

ب ) استفاده کننده بیمه شده دوم است ، اگر که تا پایان قرارداد در قید حیات بود مزایای بیمه نامه را دریافت میکند ولی اگر در طول مدت قرارداد فوت کند ، بیمه شده اول و بیمه گذار ، استفاده کننده در صورت حیات بیمه شده را طی الحاقیه تعیین میکند.


چ) استفاده کننده در صورت حیات بیمه نامه ، شخصی غیر از بیمه شده اول یا دوم است اگر که تا پایان قرارداد در قید حیات بود مزایای بیمه نامه را دریافت میکند ولی اگر در طول مدت قرارداد فوت کند ، بیمه شده اول و دوم و بیمه گذار ، استفاده کننده در صورت حیات بیمه شده  را طی الحاقیه تعیین میکند.

بیمه عمر چیست؟ بیمه عمر و سرمایه چیست؟ بیمه کارآفرین چیست ؟ شرایط بیمه عمر کدام است ؟  جدول بازخرید بیمه عمر  ؟ و هزار سئوال دیگر که هر روزه به ذهن ما خطور میکنند همه این سئوالات در این وبلاگ به طرز ساده ای مطرح شده است 


سرمایه مربوط به پوشش اصلی و پوششهای فرعی بیمه شده اول یعلاوه کل ارزش بازخرید بیمه نامه تا لحظه فوت به استفاده کنندگان فوت بیمه شده اول تعلق میگیرد ولی بیمه نامه باطل نمیشود فقط ارزش بازخرید آن صفر میگردد و درصورت پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه بیمه شده اول بیمه شده دوم بدون حق بیمه  تا پایان مدت بیمه نامه تحت پوشش عمر خواهد بود و شرکت بیمه حق بیمه مربوطه را راسا (فقط بابت پوشش عمر) پرداخت خواهد نمود وتفاوتی که نسبت به بیمه نامه انفرادی دارد این است که کسورات 5 ساله اول بیمه نامه انفرادی در اینجا نخواهد بود و رشد بسیار سریعی از لحاظ سرمایه گذاری خواهد داشت.فقط سرمایه مربوط به پوشش اصلی و پوششهای فرعی بیمه شده دوم به استفاده کنندگان فوت بیمه شده دوم تعلق میگیرد و مبلغی از ارزش بازخرید پرداخت نمیشود و بیمه نامه به بیمه نامه انفرادی تبدیل میگردد.


شرایط ضریب تعدیل حق بیمه و سرمایه در بیمه عمر مشترک دو نفره دقیقا مثل بیمه نامه های عمر و سرمایه گذاری قبلی تک نفره میباشد و برای دو نفر بصورت مشترک (غیر مجرا) اعمال میشود.هریک از بیمه شدگان مجاز هستند بصورت مجزا برای خود استفاده کننده معرفی کنند و حتی میتوانند استفاده کننده همدیگر قرار گیرند.در این بیمه نامه فقط بیمه شده اول میتواند پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه را داشته باشد و حتی اگر بیمه شده اول نیز بدلایلی نتواند این پوشش را داشته باشد بیمه شده دوم نمیتواند این پوشش را اختیار کند بنابراین کسی که میخواهد این پوشش را داشته باشد باید بعنوان بیمه شده اول ثبت گردد.

 دو نفر یک حق بیمه اختیار میکنند و مجموع حق بیمه این بیمه نامه عمر مشترک دو نفره برابر خواهد بود با (حق بیمه پوشش اصلی + حق بیمه پوششهای فرعی بیمه شده اول + حق بیمه پوششهای فرعی بیمه شده دوم)در این بیمه نامه هریک از دو بیمه شده بصورت مجزا پوشش بیماری دارند و حتی اگر بیمه شده اول نیز بدلایلی نتواند پوشش بیماری داشته باشد بیمه شده دوم میتواند این پوشش را اختیار کند.در این بیمه نامه هریک از دو بیمه شده بصورت مجزا پوشش حادثه دارند و حتی اگر بیمه شده اول نیز بدلایلی نتواند پوشش حادثه داشته باشد بیمه شده دوم میتواند این پوشش را اختیار کند .

 در این بیمه نامه دو بیمه شده داریم که یکی از آنها بیمه شده اول و بیمه گذار است و دیگری بیمه شده دوم خواهد بود.


نسبت بیمه شده اول با بیمه شده دوم نسبت خانوادگی درجه یک (زن و شوهر - پدر و فرزند - مادر و فرزند - خواهر و برادر - خواهر و خواهر - برادر و برادر) یا دو نفر شریک کاری میتواند باشد.


بیمه گذار حق دارد در طول مدت قرارداد بیمه استفاده كننده را با موافقت كتبی بیمه شده تغییر دهد یا به دیگری انتقال دهد.

 سود متعلقه طبق قرارداد به سایر ذینفعان به نسبت تعیین شده یا وراث قانونی تعلق میگیرد.بدهید

فقط درصورت وقوع خودكشی در دوسال اول قرارداد ، سود متعلقه به ذینفع پرداخت میشود ولی اگر خودكشی پس از دوسال از تاریخ قرارداد رخ دهد كلیه شرایط قرارداد پابرجا بوده و غرامات پرداخت میگردد.

فقط برای سنین خاص ومبالغ بیمه متجاوز از میزانی خاص معاینه پـــــزشكی لازم است . در كلیه موارد هزینه معاینه پزشكی به عهده بیمه‌گر است . برای سرمایه بیش از 250.000.000 ریال و نیز عدم تناسب قد و وزن و داشتن سوابق بیماری

بیمه شده میتواند بدو تولد تا 60 سالگی بیمه عمر گردد. حداقل مدت بیمه نامه 5 سال و حداكثر 50 سال است. مجموع سن بیمه شده بعلاوه مدت بیمه نامه حداكثر 70 میباشد.


مبلغ قابل پرداخت در صـورت فوت به ذینفع ، تابع قـــــانون ارث نخواهد بود و طبق بیمه نامه چك در وجه ذینفع یا ذینفعان صادر میگردد.

سرمایه بیمه عمر همواره به هر میـــــزان از معافیت مالیاتی بر خوردار است

و یا حق بیمه علاوه بر اعمال ضریب تعدیل در هر زمانی از قرارداد قابل كاهش و افزایش است

بیمه گذار میتواند به پشتوانه سود انباشته خود در بیمه نامه ، برای تضمین شركت در مناقصات یا اخذ وام از موسسات مالی و اعتباری ، بدون ضامن ضمانت نامه اخذ نماید.
نشستگی از محل عمر چه تفاوتی با حقوق بازنشستگی تامین اجتماعی
- در مدت 20 سال حقوق دریافتی بیش از حقوق دریافتی با سابقه 30 ساله تامین اجتماعی است. - جمع حق بیمه پرداختی 20 ساله بسیار كمتر از 30 سال تامین اجتماعی است. - نیاز به اشتغال در محل یا تایید بازرس تامین اجتماعی نمیباشد و مناسب برای خانمهای خانه دار یا كودكان و نوزادان. - حقوق تامین اجتماعی فقط برای شخص بازنشسته ، یا همسر و فرزندان مجرد متوفی شامل میگردد ولی این حقوق مادام العمر و به استفاده كننده مشخص شده در بیمه نامه تعلق گرفته و قابل انتقال به وراث است.


استفاده كننده یا استفاده كنندگان حیات یا فوت بیمه نامه میتوانند سرمایه یا سود انباشته متعلقه را بصورت یكجا دریافت نكنند و سود ماهیانه آنرا بصورت حقوق بازنشستگی گرفته و اصل سرمایه كاهش پیدا نكند.
+ نوشته شده در  جمعه هشتم آذر 1387ساعت 20:10  توسط نمایندگی 1101 - تلفن تماس 88848495  |  یک نظر

بیمه گذار میتواند 90% ذخیره انباشته خود را بصورت وام بانكی بدون نیاز به ضامن دریافت كند. زمان بازپرداخت وام توافقی میباشد. بهره باز پرداخت مطابق با مصوبات بانك مركزی خواهد بود. در اینصورت روند سود تصاعدی انباشته بهم نخواهد خورد. به دو صورت میتوان از سود بیمه عمر برداشت كرد : الف : برداشت نقدی ب : برداشت وام (90% كل سود انباشته را میتوان بصورت وام دریافت كرد)

شركت بیمه كارآفرین از محل حق بیمه ، بیمه های عمر و سرمایه گذاری در پروژه های مختلف سرمایه گذاری نموده و بصورت سالیانه پس از برگزاری مجمع شركت و تصویب تراز سالیانه سود سرمایه گذاریها ، از محل حق بیمه عمر بیمه گذاران ، درصد سود بیمه نامه را بصورت مكتوب به آدرس بیمه گذار ارسال میكند. این سود اعلام شده به بیمه گذار تعلق دارد و هرلحظه كه اراده كند میتواند آنرا بصورت نقد یا وام برداشت كند.[ چهارشنبه 3 خرداد 1391 ] [ 03:24 ب.ظ ] [ KOUROSH ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ


آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :