تبلیغات
بازاریابی و مشاوره (2543)بیمه کارآفرین

بازاریابی و مشاوره (2543)بیمه کارآفرین
karafarin market 
قالب وبلاگ
نویسندگان


من خانواده ام را دوست دارم

همسرم، فرزندم ، پدرم ، مادرم و...

همواره به فکر تامین آنها هستم حتی زمانیکه خدای ناکرده .....

بیمه عمر چیست؟ بیمه عمر و سرمایه چیست؟ بیمه کارآفرین چیست ؟ شرایط بیمه عمر کدام است ؟  جدول بازخرید بیمه عمر  ؟ و هزار سئوال دیگر که هر روزه به ذهن ما خطور میکنند همه این سئوالات در این وبلاگ به طرز ساده ای مطرح شده است  برای اطلاعات بیشتر با  مشاوران بیمه عمر که در ادامه شماره آنها آمده است تماس بگیرید

 

اگر چاه نفتی داشته باشید و چند بشکه نفت از نظر شما جهت بیمه کردن آنها کدامیک الویت دارد؟

مطمئنا جوابتان الویت با چاه نفت است چرا که بشکه های نفت از وجود آن چاه استخراج میشوند . حال به زندگی خود بنگرید شما به عنوان چاه نفت زندگی خود آیا بیمه نامه ای دارید؟ ولی بشکه های نفت خود را بموقع بیمه می کنید اتومبیل و دیگر مواردی که از وجود پر برکت شما حاصل گردیده اند.

اگر روزی بر بشکه های نفت اتفاقی بیافتد چاه نفت قادر به جبران آنهاست ولی درصورتی که خدای ناکرده چاه نفت از بین برود چه تدبیری برای جبران اقتصادی آن اندیشیده اید؟


ارزش افزوده در هیچ مکانیزمی بیش از بیمه عمر نیست در چه سازوکاری با پرداخت ۱ میلیون تومان میتوان عزیزان خود را در صورت فوت در اثر حادثه معادل ۱۰۰ میلیون تومان ذینفع نمود!

 

در کدام حساب پس انداز شما نقد شوندگی بالایی هم از لحاظ نسبت و هم از لحاظ زمانی بیش از بیمه عمر در صورت بروز اتفاقی ناگوار برای جبران تبعات اقتصادی خانواده خود را سراغ دارید؟

شما عملا حساب پس اندازی برای آینده خود افتتاح می کنید ولی از مزایای متعدد آن در حیات و ممات بهره مند میگردید.


به نوعی می توان این بیمه نامه را در هر صورت برای بیمه شده برد دانست چرا که بد ترین حالت زمانی رخ می دهد که بیمه شده در صحت و سلامت مدت بیمه نامه اش به پایان رسیده و از هیچ یک از سرمایه های بیماری ، از کارافتادگی و فوت و حادثه استفاده نکرده باشد

در اینصورت چندین برابر پس انداز خود در طول مدت بیمه نامه را نقدا گرفته یا به حقوق بازنشستگی تبدیل می کند!

باورش سخت است چرا که شما سالهاست خودروی خود را بیمه کرده اید ولی هرگز سرمایه گذاری محسوب نشده و سودی به شما پرداخت نشده فکر می کنید چرا؟

جواب بسیار روشن است بیمه نامه اتومبیل شما سالانه ۴ کوپن برای دریافت خسارت دارد ولی بیمه نامه عمر شما فقط یک کوپن آنهم برای طول مدت عمرتان دارد پس فرصتی برای سرمایه گذاری وجود دارد که از این سرمایه گذاری بهره مند گردید.

 

 


برای دریافت توضیحات بیشتراینجا کلیک کنید!

حتما این جمله را بارها شنیده اید:

"شرکتهای بیمه فقط بلدند حق بیمه بگیرندو بهنگام پرداخت خسارت هزار بهانه می آورند تا از پرداخت خسارت طفره بروند"

واقعا مشکل چیست؟ آیا مشکل زرنگی شرکتهای بیمه است؟ واقعا چنین چیزی نیست مثل این است که بگوییم همه در کنکور رد میشوند و کسی نمیتواند قبول شود ُ چرا کسانی که مسلط به دروس مربوطه باشند از امتحان کنکور قبول میشوند . پس مشکل در عدم وجود اطلاعات مردم بهنگام دریافت و صدور بیمه نامه است و زمانی از شرایط ناقص بیمه نامه خود مطلع میشوند که بسیار دیر شده و هنگام دریافت سود یا خسارت بیمه نامه است و در این زمان هیچ تغییری در بیمه نامه نمیتوان انجام داد.

قبل از صدور بیمه نامه با مشاوره رایگان و کارشناسی با همکاران ما بیمه نامه صحیح و کارا داشته باشید.

هر کاغذی که آرم و مهر بیمه داشته باشد بیمه نامه نیست!

همکاران ما با تخصص  بیمه های عمر و سرمایه گذاری شرکت بیمه کارآفرین منتظر تماس شما هستند تا با ارائه مشاوره رایگان شما را در طراحی بهترین بیمه نامه برای خود و عزیزانتان یاری نمایند.[ چهارشنبه 3 خرداد 1391 ] [ 02:40 ب.ظ ] [ KOUROSH ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ


آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :